یخچال صنعتی

یخچال صنعتی-نگین سرما

یخچال صنعتی

یخچال صنعتی یکی از وسایل پرکاربرد سرمایشی است که در صنایعی مثل دامداری ها ، تولید مواد غذایی ، تولید دارو و .. مورد استفاده قرار می گیرد وجود این سیستم سرمایشی قوی به امری ضروری تبدیل شده است.

ابعاد و اندازه های مختلف این یخچال ها باعث شده است که مشتریان و کسانی که نیاز به سیستم سرمایشی قوی دارند بتوانند هر اندازه ای که خواستند سفارش بدهند همچنین ظاهر های متفاوت آن باعث شده است شیرینی فروشی ها ، مغازه های ویتامینه برای زیبا کردن مغازه ی خود از انواع یخچال صنعتی با ظواهر گوناگون استفاده کنند.

البته یک نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که یخچال صنعتی که در صنعت داروسازی استفاده می شود با یخچالی که در شیرینی فروشی مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متفاوت است و از نظر ویژگی هایی مانند اندازه ، دمای سرمایی که تولید می کند متفاوت می باشد. پس قبل از سفارش یخچال نیاز خود را بسنجید و بعد تهیه کنید.

در ادامه به چند نمونه از یخچال هایی که پر طرفدار است اشاره می کنیم و بهتر است اطلاعات آن را با دقت بخوانید و اگر احتیاج داشتید حتما با ما در ارتباط باشید.

یخچال صنعتی خوابیده-نگین سرما

یخچال صنعتی خوابیده

یکی از پرفروشترین یخچال های صنعتی است که بیشتر مغازه های آبمیوه فروشی از آن استقبال می کنند چون میتوانند برند خود را برای تبلیغات روی بدنه ی آن بچسبانند.

یخچال صنعتی ایستاده-نگین سرما

یخچال صنعتی ایستاده

از این مدل یخچال معمولا در فست فودی ها ، بازهم سوپر مارکت ها ، شیرینی فروشی ها ، هایپر مارکت ها و .. مورد استفاده قرار می گیرد که دارای اندازه ها و انواع مختلفی است.

یخچال صنعتی صندوقی-نگین سرما

یخچال صنعتی صندوقی

این مدل از یخچال صنعتی معمولا در سوپر مارکت ها ، شیرینی فروشی ها ، ویتامینه ها ، فست فودی ها و … برای نگهداری مواد غذایی که فاسد نشوند مورد استفاده قرار می گیرد.

چگونه مطلع شویم یخچال صنعتی با کیفیت است یا نه؟

بعضی وقتها وقتی پیش می آید که یخچال صنعتی دست دوم را به نو ترجیح میدهیم ولی نمیدانیم که واقعا درست کار می کند سرمایش خوبی دارد یا خیر؟ راه حلش بسیار ساده است باید از کسی که میخواهید بخرید سوالاتی بپرسید که آن ها شامل این است که تا به حال تعمیر شده است یا اینکه سرمایش خوبی دارد یا خیر. ممکن است بعضی از افراد برای اینکه یخچال را به شما بفروشند جوابهای مثبت و کاملا وسوسه کننده بدهند ولی امان از اینکه بعد از مدتی استفاده خراب می شود و کلی خرج روی دستتان می گذارد ممکن با مطالعه این متن داغ دلتون تازه بشه ولی میتوانید برای اینکه خیالتان راحت بشود برای 24 ساعت یخچال را قرض بگیرید و از آن استفاده کنید تا از خریدش مطمئن شوید.

البته یخچال صنعتی باید سرمای یکسانی در تمامی قسمت هایش ایجاد کند. از قطعات اصل و با کیفیت در تمام نقاطش استفاده شده باشد. محلی که موتور یخچال در آنجا قرار گرفته است کاملا سالم باشد. اگر این موارد را در نظر بگیری می توان به این نتیجه رسید که یخچال فریزر صنعتی شما دارای سیستمی مناسب  از لحاظ کارایی و مصرف انرژی دارد.

مصرف انرژی یخچال فریزر صنعتی بالاست؟

اشخاصی هستند که بعد از خرید یخچال صنعتی پشیمان شده اند دلیلش هم این است که پول برقشان در آخر ماه سر به فلک می کشد دلیلش هم این است که نوع یخچال ، اندازه ی آن ، حجم سرمایی که تولید می کند در مصرف انرژی برق تاثیر مستقیمی می گذارد. به همین منظور بهتر است به این نکات دقت کنید تا پشیمان نشوید.

بهتر است برای صرفه جویی در انرژی برق یخچال را از تولید کنندگان یا تولیدات صنعتی خریداری کنید. دلیلش هم این است که خیالتان بابت اینکه صحیح و سالم است و درست کار می کند راحت می شود. نگین سرما بهترین یخچال صنعتی ها را از نظر کارایی ، تولید سرما تولید می کند.

از ما بپرسید !

ما به همه سوالاتی در ذهنتان هست پاسخ میدهیم.

یخچال صنعتی های نگین سرما گارانتی دارن؟

بله ، هر نوع یخچال صنعتی که از ما سفارش دهید شامل گارانتی پس از فروش میشود.

دلیل خنک نکردن یخچال صنعتی چیه؟

دلیلش اینه که : 1-گاز یخچال کم است، 2-کمپرسور از فشار افتاده است. 3- لاستیک های دور درب یخچال خراب است. برای تعمیر یخچال صنعتی حتما با ما تماس بگیرید.

دمای یخچال صنعتی باید چقدر باشه؟

دمای یخچال صنعتی باید به دمای 5 درجه بالای صفر تا 7 درجه بالای صفر برسد در غیر این صورت محصولات بعد از گذشت چند روز خراب می شوند.

چرا بدنه ی یخچالم برق داره؟

دلیلش این است که موتور یخچال ویترینی خراب است و سیم های رابط به بدنه متصل هستند.

مقالات

Leave a comment